Тодорова Домнікія

Я,Тодорова Домнікія, народилася в болгарському колоритному селі Криничне, яке розташоване в мальовничій Бессарабії. Після успішного закінчення школи, поступила в Київський національний торговельно-економічний університет, де наразі отримую освіту за фахом філологія германських мов, і який уже посприяв підвищенню рівня володіння англійської мови з B2 до C1, німецької - з 0 до А1.

Мала досвід волонтерства у першому Міжнародному етнографічному кінофестивалі "ОКО", де виконувала такі обов'язки, як організація банкетів, зустріч гостей, контроль виконання графіку ефірів, дизайн приміщення для ефірів. Вже кілька років досліджую культуру села і збираю інформацію про звичаї ї традиції.

У шкільні роки написала три етнографічні дослідницькі роботи, з якими отримала призові місця на рівні району. Я завжди цікавилася історією свого села, допитувала всіх місцевих бабусь розповідати про їхню молодість і співати пісні, яким більше 150 років. Копалася в архівах села і знаннях моїх бабусь, щоб дізнатися про родове древо сім'ї. У результаті, я "познайомилася" зі своїми пращурами аж до сьомого коліна. Я завжди була і залишаюся активістом села.

Ось тому я тут, у цьому шалено цікавому проекті, який дає можливість працювати не працюючи, надає крила і надихає продовжувати займатися улюбленою справою. Дитя, вигодоване болгарським молоком під материнські болгарські колискові, не може не віддати серце і не присвятити життя своєму місці сили.

Для мене " ОКО " - це шанс зустрітися з новими можливостями, знаннями, які є дуже важливими для мене й мого майбутнього; це титанічний досвід і надзвичайні емоції; це великодушні люди і безліч однодумців.

У мене завжди була мрія: поділитися своїм унікальним походженням, культурою, мовою, кухнею з усім світом — з "ОКО" я її здійсню! Антуан де Сент-Екзюпері у своїй «Цитаделі" писав, що будинок протистоїть простору, традиції протистоять бігу часу, а я скажу, що «ОКО» протистоїть і тому, й іншому.

 

© 2020-2021 Етнографічний кінофестиваль "ОКО"

  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг