top of page

Лілія Топор

Українська дизайнерка (як правильно описати твою спеціалізацію? Дизайнерка візуальних матеріалів?), яка співпрацює з Міжнародним етнографічним кінофестивалем «ОКО» з часу його заснування.

Народилася в Одесі? 24 вересня 1984 року.

У 2006 році здобула ступінь магістра за спеціальністю Менеджмент Зовнішньоекономічної Діяльності в Національному Авіаційному Університеті, м. Київ, Україна.

Однак завжди захоплено досліджувала світ візуального мистецтва — від живопису, фотографії та кіно до графіки та цифрових інтерфейсів. Інтерес до творчості спонукав до вивчення дизайну.

У 2007-2009 роках отримала кваліфікацію графічного та  вебдизайнера.

Працює понад 10 років в креативній та ІТ індустріях. Має досвід від створення айдентики до розробки складних дизайн-систем та вебпроєктів.

Читала лекції в Projector Odesa та Point School, як незалежний дизайнер.

Останнім часом займається дизайном для фільмів та кінопроєктів — розробкою кі-арт: постер,  характер-постери, шрифтовий логотип (унікальний головний титр), супутня поліграфія, мерч, креативи для соцмереж, прес кіти, презентації для пітчингів та інші види візуального оформлення фільму для онлайн і офлайн середовища. (Деякі приклади робіт, типу презентації для «ОКО», обкладинка книги «Така-то»)

З 2019 року є дизайнеркою «ОКО», в межах співпраці з яким створює мерч, візуальне оформлення для вебсайту, соцмереж.

Більше інформації про Лілію та її роботи можна знайти тут: http://keyart.tilda.ws/portfolio 

bottom of page