top of page
Пошук

Склад журі конкурсу короткометражних фільмів ІІІ Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО»Представляємо вам наших чудових членів журі у конкурсі короткометражних фільмів III едиції «ОКО».


Ці троє людей — справжні фахівці у сферах, які охоплюють історію, кінокритику та етнологію, що є реальним «комбо» для повного й справедливого оцінювання стрічок-учасників у різних аспектах.


Серед наших членів журі — Себастьян Майсторович з Австрії, Ламія Фатхі з Єгипту та Марта Домачовська з Польщі.


Детальніше про їхні біографії та сфери інтересів ви можете почитати нижче.Себастьян Майсторович (Австрія)

Фахівець у сфері цифрової історії, який використовує для роботи аудіовізуальні джерела. Етнографічні документальні фільми є його пристрастю протягом багатьох років. Нещодавно Себастьян Майсторович став ініціатором проєкту «Збереження української культурної спадщини онлайн» («Saving Ukrainian Cultural Heritage Online» - "SUCHO"). Це міжнародна громадська організація, яка підтримує цифрове збереження української культурної спадщини. Пан Майсторович вивчає історію, кіно та східноєвропейські студії в Лондоні, Белграді та Флоренції. Сьогодні ж він є консультантом із цифрових гуманітарних наук у Відні.Ламія Фатхі (Єгипет)

Кінокритикиня і програмерка, яка мешкає в Берліні, членкиня Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI). Вивчала драматургію та критику в Університеті Айн Шамса у Каїрі, брала участь у кількох тренінгах та воркшопах з фізичного театру та кіновиробництва. Членкиня Єгипетської асоціації кінокритиків (EFCA). Працювала програмеркою на кількох кінофестивалях у Єгипті та була асистенткою художнього керівника Каїрського міжнародного тижня кінокритиків (CIFCW) під час 2-ї та 3-ї едиції.Марта Домачовська (Польща)

Етнологиня, культурна аніматорка, дослідниця польського фольклору. Традиційної музики навчалася в сільських співаків, танцюристів і музикантів. Співзасновниця торунської групи “n obrotów”, що популяризує традиційну музику й танці, а також Форуму традиційної музики Польщі. Упродовж років вона досліджує, практикує та популяризує польські музичні традиції, здійснює польові етнографічні дослідження, організовує концерти, воркшопи та співочі майстерні. Проводить танцювальні та вокальні майстер-класи, сімейні зустрічі, на яких знайомить присутніх із традиційним дитячим фольклором, також працює на посаді музейного педагога в Етнографічному музеї в Торуні.


27 переглядів0 коментарів
bottom of page