top of page
Пошук

Кінофестиваль «ОКО» провів День етнографічного кіно в Інституті екранних мистецтв

Оновлено: 12 жовт. 2022 р.

Команда «ОКО» влаштувала показ стрічок для студентів головного кіноосвітнього закладу країни – Київського національного університету імені І. К. Карпенка-Карого 10 лютого.Директорка кінофестивалю Тетяна Станєва з програмною директоркою Оленою Рубашевською та технічним директором Яном Лелюком зустрілися з майбутніми кіноробами, аби розповісти їм про сам кінофестиваль та продемонструвати фільми українських та закордонних режисерів з едицій 2020 та 2021 років, і навіть з майбутньої – 2022 року.


Всі разом вони відправилися у подорож кількома країнами світу, переглянувши такі стрічки:

· Ці чорнила течуть глибоко (Канада, 17 хв);

· Міс Спокуса (Великобританія (про Уганду), 25 хв);

· Казки чоловіків (Угорщина, 9 хв);

· Чамур (Україна, 28 хв).


«Ми сподіваємось, що це знайомство переросте не просто у дружбу, а в плідну співпрацю, і що вже цього року ми вітатимемо юних кіношників на нашому кінофесті: як волонтерів або, може, й як учасників!» – натхненна, розповіла після зустрічі Олена Рубашевська.


Дійсно, участь у кінофестивалі «ОКО» є прекрасною можливістю для молодих режисерів проявити себе, познайомитися з колегами, фольклористами, етнографами, аби в майбутньому створювати спільні проєкти та й просто, щоб відкрити для себе українську Бессарабію.


Нагадаємо, що Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» відбудеться з 10 по 17 вересня 2022 року в м. Болград Одеської області. Окрім позаконкурсної та конкурсної програми з призовим фондом, гості кінофестивалю потраплять на численні заходи: майстер-класи, фешн-покази, ярмарки, концерти тощо. Чекаємо на вас!76 переглядів0 коментарів
bottom of page