top of page
Пошук

ОКО онлайн: фестивальні покази пройдуть на MEGOGOТретя едиція міжнародного етнографічного кінофестивалю "ОКО" відбудеться з 13 по 18 листопада 2022 року в Польщі. Вона пройде в рамках фестивалю операторського мистецтва EnergaCAMERIMAGE. Український глядач матиме можливість долучитися до переглядів фільмів та інших фестивальних подій в онлайн-форматі завдяки постійному партнеру – медіасервісу MEGOGO, а також на сайті і в соціальних мережах ОКО.


Уся конкурсна та позаконкурсна програма буде доступна на території України безкоштовно. Для цього необхідно перейти на MEGOGO, де буде розміщено окрему добірку з фільмами від кінофестивалю ОКО. Також стрічки можна буде знайти окремо за назвою через пошук. Додатково реєструватися чи авторизуватися на сайті необовʼязково.


Таким чином до перегляду доступні 8 художніх фільмів, 16 короткометражних фільмів та 4 фільми поза конкурсом. З повною програмою фестивалю можна ознайомитися за лінком.


За іншими подіями кінофестивалю (Q&A з авторами, панельною дискусією, а також ефірами відкриття та закриття) можна буде слідкувати на сайті та на Facebook, Instagram та Youtube OKO.


Ми робимо все, аби українські глядачі відчули себе повноцінними учасниками третьої едиції кінофестивалю!


70 переглядів0 коментарів
bottom of page