top of page
Пошук

Відкриття ОКО - International Ethnographic Film Festival 2022Місія нашого фесту не просто показати культуру України і всіх народів світу, а й занурити наших гостей у неї.


Для того ми робимо відкриття і закриття - життєстверджуючими, які би повністю відповідали нашому слогану - «Святкуй життя!»

О, це українці вміють! Святкувати життя ми навчились і під час війни! Цьому навчимо і увесь світ!


Якщо російська агресія не дозволила нам запросити усіх додому, то наш дім приїде до Польщі. До Торуня приїде батьківщина кінофестивалю в її широкому та вузькому значенні зустрічати гостей нашої локації за традицією, з усіма відповідними атрибутами - піснею, символікою, культурою, фільмами, виставкою, частуваннями, хлібом, сіллю і вином та теплими обіймами.


На відкритті в етнографічному музеї ви відчуєте себе як в Україні, хтось як вдома. Ми зробимо все, щоб обгорнути вас теплом. Ви познайомитесь із Болградом, місцем проведення фесту, болгарською народною музикою від українських болгар Фа-Диез BAND, та українською етно-електронною музикою від GG ГуляйГород / GulayGorod

І, звісно, усе закінчиться народними танцями, як це прийнято у нас.

На один день ми усі разом забудемо про увесь біль і печалі, про втрати та руйнацію, надихнемося українською красою та культурою, поспіваємо разом українських пісень, наберемо в легені багато українського повітря і будемо жити і будувати далі. Бо ми- непереможні! Хай це відкриття стане спільною психотерапією наш поранених душ.


На закритті вас також чекають музичні сюрпризи. А поки ознайомтесь із розкладом активностей цього дня:


13 листопада - Відкриття ОКО


Етнографічний музей (Wały Generała Sikorskiego 19, Торунь)

Дві документальні стрічки розкажуть білше про батьківщину фестивалю – Бессарабію, Болград. Представлятиме обидва фільми режисерка Тетяна Станєва.

*фільми з українськими субтитрами; для українців вхід вільний

16:00 – 18:00 – Етнофотозона та благодійний патріотичний ярмарок мерчу, сувенірів, предметів ручної роботи з українською символікою.

18:00 – Урочистий концерт ОКО

Батьківщину кінофестивалю місто Болград представить фольклорний гурт болгарської музики «Фа-Дієз».

Український етно-електронний проект «GG ГуляйГород» потішить публіку українським народним співом.

Етнотека, майстер-класи народних танців від колективу ОКО.

18:00 – 20:00 – Смачний куточок «Дарунки Батьківщини».

20:00 – Історична прогулянка Старим містом Торунь.


53 перегляди0 коментарів
bottom of page