Тетяна Атмажова

В неї завжди все на своєму місці, вона – відповідальна та патріотична, пунктуальна та дипломатична. (Дивіться, навіть в рифму.) Вона ініціативна та ідейна. І саме такої людини нам не вистачало в команді для повного щастя підготовки. Так, в цій метушливій роботі можна відчувати щастя, якщо є поруч хоча б одна така, як вона.


А ось що вона пише сама про себе і про свою мотивацію бути з нами:


«Народилася я в мальовничому селі Криничне на березі красивенного озера Ялпуг. Після успішного закінчення школи отримала диплом за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", що дало мені розуміння ведення різних проєктів. Пропрацювала кілька років у сфері експорту-імпорту, але тяга до рідного взяла своє. Тепер можу використовувати свої знання на благо Бессарабії. Іноді я занадто багато розповідаю своїм друзям про рідний край, частенько пригощаю їх нашим "зєльніком" і завжди дуже чекаю в гостях у моїй Бессарабії.

 

Для мене це особливе місце, неймовірно працьовиті й сильні люди, безкрайні степи, небесно-блакитні озера, оповите таємничістю джерело, що б'є століттями з землі, найсолодші фрукти й виноград, найсвіжіші овочі, найсвітліші будинки, найдружніші родини! Для мене "ОКО" – це можливість поділитися теплом цього чудесного краю з іншими народами, ближче познайомитися з ними, обмінятися враженнями про рідне, навчитися старого у них, зробивши його новим для себе, надихнутися і надихнути на збереження і відтворення того, що близьке й майже забуте, того, що є частиною нас: традицій, звичаїв, цінностей».