Ян Лелюк

Ця людина з технікою на «ти», вміє робити якщо не все, то багато що. Перевірена вже роками співпраця свідчить про те, що він - надійна людина, відповідальна, та завжди в строк. Спасти звук? Налаштувати картинку? Звести формати відосів до купи? Дотошно підтягувати синхрони, кадри, титри, звуки, плашки, логотипи? Відредагувати те, що ми всі накосячили, бо не ту кнопку натиснули, не туди завантажили, неправильно щось зробили? Це все - до нього! Тому він - технічний директор фестивалю.

 

Виправить невиправне, спасе неспасаєме, хоч і побубнить перед цим трохи (бо як з нами інакше?). З ним нам усім надійніше та спокійніше. Тим паче, він вже безнадійно закоханий в Бессарабію та Криничне, і давно підсів на відеовиробництво, кіноман з великим стажем. Так що, сам Бог велів!


А тепер трохи про його довгий послужний список, що би ви знали, з ким матимете справу.
За вищою освітою інженер-програміст, додатково пройшов курси ІНТЕРШКОЛИ з підготовки фахівця в галузі телебачення і телевізійного виробництва за фахом "Режисер монтажу".

 

Займається відеозйомкою з 2010 року. З 2014 року займається розкручуванням і просуванням роликів і каналів на YouTube. А з 2018 - співзасновник та фільммейкер в PowerFilm Production.
 

© 2020-2021 Етнографічний кінофестиваль "ОКО"

  • YouTube - Белый круг
  • Instagram - Белый круг
  • Facebook - Белый круг