top of page
Пошук

Кінофестиваль «ОКО» оголошує розклад показів

Оновлено: 12 вер. 2023 р.З 1 по 7 жовтня культурний центр G8 у Софії стане храмом етнографічного кіно. Основна локація кінофестивалю «ОКО» відкриє дві зали, де глядачі зможуть обрати для перегляду стрічки з конкурсної міжнародної та національної (української та болгарської) програми, а також завітати на спецпокази документального, ігрового та експериментального кіно. Спеціальні події «ОКО» відбудуться й на інших локаціях.


Уже 1 жовтня о 17:00 ми зустрічатимемо гостей у залі Rainbow Plaza (вул. Атанас Дуков 29, Софія, Болгарія), аби розпочати свято знайомства зі світом через документальне кіно.


З 2 по 7 жовтня, події «ОКО» відбуватимуться переважно на основній локації – у Культурному центрі G8.


Покази стартуватимуть щодня о 14:00 в Залі 2, у цей час глядачам буде доступна короткометражна міжнародна програма. О 16:00 та 18:00 відбудуться покази міжнародних повнометражних стрічок. У прайм-тайм, починаючи з 20:00, демонструватимуться національні українські та болгарські фільми. Після показів заплановані розмови з творцями, які особисто відвідають наш захід, або зв’яжуться з нами через Zoom. Тож глядачі матимуть можливість поставити питання й дізнатися більше про унікальний досвід створення документального етнографічного кіно.

Зверніть увагу й на програму Зали 3: тут можна повторно подивитися деякі стрічки конкурсної програми, а також потрапити на спеціальні покази українських фільмів!


Вартість квитків: - звичайний – 10 левів; - для студентів та пенсіонерів – 8 левів.


Квитки можна придбати в кінотеатрі, а також онлайн за формою реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdElI5V8e8j5RixsxgZVM2eqnr6yvyvmTc9irB71G4YkdSV_A/viewform

(Зверніть увагу: після заповнення форми ви не отримаєте електронного листа з підтвердженням).


Для донейторів, які підтримали збір на проведення цьогорічної едиції, вхід безплатний. Достатньо прикріпити скрін вашого донейту при заповненні гугл-форми або ж показати його працівникам на касі в кінотеатрі.


Адреса: Культурний центр G8, вул. Вільям Гладстон, 8 (Софія, Болгарія)


Більше про фільми програми: https://www.okofilmfest.com.ua/program-2023


Більше про основну подію: https://www.facebook.com/events/821055033065754


Також хочемо зауважити, що 3 та 5 жовтня об 11:00 в Національному етнографічному музеї в Софії відбудуться панельні дискусії на теми: «Народ і світ: народ і екологія, народ і війна, народ і міграція» та «Герої серед нас» з експертами-етнографами та кінематографістами. Вхід вільний для всіх охочих!


Адреса: Інститут етнології та фольклористики з Національним етнографічному музеєм – БАН, Царска Ґрадіна (Софія, Болгарія).


А 6 жовтня ми запрошуємо вас на благодійну виставку-аукціон українського фотографа Олександра Барона під назвою «Народ України в умовах миру та війни», що відбудеться в Аукціонному домі «Енакор». Отримані кошти підуть на підтримку військових 88-го Окремому батальйону морської піхоти, які героїчно борються і жертвують своїм життям заради перемоги цивілізації над Терорашею.


Адреса: Аукціонний дім «Енакор», вул. Іван Денкоглу, 30 (Софія, Болгарія).


Долучайтесь до «ОКО» і відкривайте світ разом з нами!148 переглядів0 коментарів
bottom of page