top of page

Регламент

V Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО»  2024

Цей Регламент визначає основну концепцію, правила та умови проведення V Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО» у 2024 році. Кінофестиваль проводиться на підставі цього документа. Правила, умови тощо, не врегульовані цим Регламентом, можуть бути зафіксовані в інших положеннях (регламентах, статутах тощо) та/або розглядаються з загальноприйнятої практики проведення аналогічних заходів, а саме міжнародних кінофестивалів, з урахуванням національного законодавства юрисдикції організаторів заходу.

1. Загальні положення

1.1 Міжнародний етнографічний кінофестиваль «ОКО» (eng. – ОКО International Ethnographic Film Festival, болг. – Международен фестивал на етнографското кино „ОКО“) – це щорічний міжнародний кінофестиваль (Кінофестиваль та/або «ОКО»). З 2023 року він є українсько-болгарським та проводить основні заходи на території України та Болгарії. Як альтернатива офіційній допускається використання назви «Міжнародний українсько-болгарський етнографічний кінофестиваль “ОКО”». Основним фокусом Кінофестивалю є  етнографія, фольклористика, антропологія, історія, побут, проблеми та сподівання, культура, національні традиції та звички, визначні події та персоналії тощо. «ОКО» – це симбіоз вшанування традицій, пізнання нового та пошуку актуальних форм і

тенденцій, як у національних культурах України та Болгарії, так і в культурах цілого світу.

 

1.2. Засновником і організатором Кінофестивалю  виступає ГО «Об’єднання креативних особистостей – “ОКО”» (Організатор). Додатково Кінофестиваль може запрошувати до партнерства, співпраці та проведення заходів третіх осіб (партнерів).

 

1.3. Кінофестиваль буде проведено в змішаному офлайн- та онлайн-форматах. Рішення про показ аудіовізуальних творів (фільмів) в онлайн-форматі на території України та Болгарії узгоджується Організатором із правовласниками поданих на Кінофестиваль фільмів окремо.

 

1.4. За згодою та окремою домовленістю з правовласниками аудіовізуальних творів (фільмів), зокрема тих, що увійшли до офіційної селекції  та були показані в рамках Кінофестивалю, Організатор може проводити пов’язані з «ОКО» заходи та події, використовуючи офіційну айдентику Кінофестивалю. У такому разі показ буде вважатися позафестивальним публічним скринінгом.

 

1.5. У зв’язку з воєнною агресією російської федерації проти України Організатор має право змінити місце та дати проведення Кінофестивалю з міркувань безпеки команди, глядачів та учасників, повідомивши про нове місце та дати на офіційних вебресурсах «ОКО», чи скасувати повністю або частково офлайн-складник заходів.

 

1.6. Проведення V Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО» в офлайн-форматі заплановано в Україні та Болгарії:

- 8 – 15 вересня, 2024 року – м. Болград (Україна);

- 8 – 15 листопада, 2024 року – м. Софія (Болгарія).

 

1.7.Проведення V Міжнародного етнографічного кінофестивалю «ОКО» в онлайн-форматі відбудеться за підтримки та з використанням технічних потужностей та ресурсів партнерів Кінофестивалю – VOD- та OTT-сервісів MEGOGO (Україна) та Neterra.TV (Болгарія):

- 8 – 15 вересня, 2024 року – Україна;

- 8 – 15 листопада, 2024 року – Болгарія.

 

1.8. Програма Кінофестивалю у 2024 році охоплює такі секції:

  • OKO GLOBAL – повнометражний міжнародний конкурс та короткометражний міжнародний конкурс;

  • НАШЕ «ОКО» – короткометражний українсько-болгарський конкурс;

  • OKO VISION  – OKO RETROSPECTIVE (ретроспектива), ОКО FOCUS (тематичні підбірки), OKO SPECIAL (спеціальні позаконкурсні покази);

  • Фільм-відкриття та фільм-закриття Кінофестивалю;

  • Окремі спеціальні заходи.

 

1.9. Усі фільми, відібрані до програм та секцій, вказаних у п. 1.8., для показів на Кінофестивалі у встановлені п. 1.6 – 1.7 дати, отримують статус «офіційної селекції» та зможуть використовувати цей статус включно з офіційною айдентикою та логотипом Кінофестивалю, а також посилатися на це у своїх промоційних матеріалах тощо.

2. Загальні вимоги до аудіовізуальних творів та специфіка програм та секцій Кінофестивалю.

2.1. До участі у конкурсних програмах приймаються аудіовізуальні твори будь-яких видів (ігрові та неігрові) та жанрів, створених у будь-якій техніці, і які відповідають основному фокусу та тематиці Кінофестивалю.

 

2.2. Кінофестиваль та Організатор не розглядають аудіовізуальні твори, створені за участі представників країни-агресора (російської федерації), зокрема особами-резидентами країни-агресора (чи із залученням таких осіб); особами, які підтримують російську військову агресію проти України та виступають проти територіальної цілісності України тощо; а також твори, показ яких порушує національне законодавство України та Болгарії. У разі, якщо такі факти стануть відомими після оголошення офіційної селекції або під час проведення заходів, Кінофестиваль може вилучити такі стрічки з програм та позбавити статусу офіційної селекції.

 

2.3. Кількість фільмів у конкурсних та позаконкурсних секціях Організатор визначає самостійно з огляду на кількість прийнятих заявок на участь.

 

2.4. За загальним правилом, охочі взяти участь у Кінофестивалі, подають аудіовізуальні твори, заповнивши аплікаційну форму на платформі FilmFreeWay: https://filmfreeway.com/InternationalEthnographicFilmFestivalOKO

 

2.5. Кінофестиваль залишає за собою право використовувати альтернативні засоби приймання заявок, пошуку та запрошень до участі аудіовізуальних творів у будь-яких програмах та секціях Кінофестивалю.

 

2.6. Загальні технічні вимоги до аудіовізуальних творів для участі в конкурсі та показі на Кінофестивалі.

 

2.6.1 Наявність (або виготовлення в разі офіційного відбору на Кінофестиваль) копії з технічними параметрами: кодек (переважно) H.264, контейнер – MP4, MPEG. Розширення відео – 1920 × 1080 (Full HD, 1080p), але не менше, ніж 720 × 576. Частота звуку від 24 kHz і вище. У разі відсутності копії фільму онлайн учасник має надіслати її на флеш-носії поштою або передати іншим способом Організатору.

 

2.6.2. Кожен фільм повинен обов’язково мати субтитри формату srt. англійською мовою.

 

2.6.3. Для фільмів, авторами або правовласниками яких є резиденти України або ж якщо країною-виробником є Україна (враховуються і копродукційні стрічки), обов’язкова наявність українських субтитрів (або виготовлення у разі офіційного відбору на Кінофестиваль).

2.6.4. Для фільмів, авторами або правовласниками яких є резиденти Болгарії або ж якщо країною-виробником є Болгарія (враховуються і копродукційні стрічки), обов’язкова наявність болгарських субтитрів (або виготовлення в разі офіційного відбору на Кінофестиваль).

2.7. Загальні вимоги до фільмів у конкурсних секціях OKO GLOBAL та НАШЕ «ОКО».

2.7.1. Перший публічний показ та/або виробництво фільмів-конкурсантів має бути не раніше 1 січня 2022 року. Кінофестиваль залишає за собою право визначати, чи відповідає фільм обраній аплікантом секції та в разі чого змінити конкурсну секцію/категорію, а також запропонувати показ у рамках позаконкурсної секції, якщо стрічка не була відібрана до конкурсної програми. Кількість фільмів у конкурсній секції Організатор визначає самостійно, орієнтуючись на кількість отриманих заявок на участь. Також Організатор має право не відібрати фільм ні до конкурсної,  ні до позаконкурсної програми з будь-якої причини.

2.7.2. До показу на Кінофестивалі фільм може мати будь-яку фестивальну та кінотеатральну дистрибуцію та публічні покази, зокрема розміщуватися на VOD- та ОТТ-сервісах та бути в публічному доступі на стрімінгових платформах та вебсайтах потокового відео. Однак перевага надаватиметься фільмам-аплікантам, для яких показ у межах Кінофестивалю буде прем'єрним в Україні та/або Болгарії, та/або які не мали кінотеатральної та іншої форми дистрибуції чи публічних показів, окрім кінофестивалів, чи обмеженої кількості публічних показів. Організатор та програмний відділ Кінофестивалю мають право самостійно визначити, чи відповідає аудіовізуальний твір критеріям відбору до конкурсних секцій, чи ні.

2.7.3. Кінофестиваль не допускає до участі в конкурсних секціях фільми, виробництво яких є незавершеним до дати проведення заходу, частини фільмів, окремі серії серіалів (окрім випадків, коли частина серіалу є окремим фільмом та має дистрибуцію як окремий аудіовізуальний твір), аудіовізуальний контент, призначений для соцмереж, музичні кліпи. Організатор та програмний відділ Кінофестивалю можуть зробити виняток із цього правила в екстраординарних випадках.

2.7.4. Організатор має право виключити фільм із програми Кінофестивалю в разі отримання доказів порушення авторських/суміжних прав третіх осіб особою, яка подала фільм для участі на Кінофестиваль.

2.8. OKO GLOBAL – Повнометражний міжнародний конкурс.

2.8.1. До повнометражного міжнародного конкурсу OKO GLOBAL приймаються фільми з хронометражем від 41 хвилини (включно з титрами). До процесу селекції фільмів допускаються фільми,  вироблені будь-якою країною світу (включно з Україною та Болгарією), окрім випадків, які перелічені в розділі 2 цього Регламенту.

2.9. OKO GLOBAL – Короткометражний міжнародний конкурс.

2.9.1. До короткометражного міжнародного конкурсу OKO GLOBAL приймаються фільми з хронометражем до 40 хвилини (включно з титрами). До процесу селекції фільмів допускаються короткометражні фільми, вироблені будь-якою країною світу з урахуванням випадків, перелічених у Розділі 2 цього Регламенту.  Українські та болгарські стрічки, а також фільми, створені у копродукції, теж можуть брати участь в міжнародному конкурсі.

2.9.2. Якщо український чи болгарський короткометражний фільм включений до програми короткометражного конкурсу OKO GLOBAL, він не може бути представлений одночасно і в конкурсній секції НАШЕ «ОКО». Авторам та/або правовласникам, у разі селекції до конкурсу, буде запропоновано обрати одну секцію. До участі в короткометражній конкурсній секції OKO GLOBAL можуть бути відібрані не більш ніж 4 (чотири) короткометражні українські та/або болгарські фільми, враховуючи й  копродукції.

2.10. НАШЕ «ОКО» – Короткометражний українсько-болгарський конкурс.

2.10.1. До короткометражного українсько-болгарського конкурсу НАШЕ «ОКО» приймаються фільми з хронометражем до 40 хвилин (включно з титрами). До процесу селекції фільмів допускаються короткометражні фільми, створені українськими та болгарськими продакшнами та/або режисерами/режисерками, що є громадянами/громадянками або резидентами/резидентками України чи Болгарії; фільми, виготовлені в копродукції, або фільми, чиї автори та правовласники офіційно вказують країною виробництва Україну або Болгарію.

2.11. OKO VISION

2.11.1. OKO VISION є позаконкурсною частиною програми Кінофестивалю. Вона може охоплювати секції OKO RETROSPECTIVE (ретроспективні покази), ОКО FOCUS (фільми, об’єднані тематичним складником) та OKO SPECIAL (позаконкурсні покази). Організатор запрошує фільми до участі в позаконкурсній секції за власною ініціативою, а також може запропонувати такий варіант стрічкам, що подавалися до конкурсних секцій, але з тієї чи іншої причини не пройшли відбір до конкурсних секцій та програм. Приймання заявок на участь у позаконкурсній програмі також може відбуватися через фестивальну платформу FilmFreeWay або альтернативними шляхами.

2.12. Фільм-відкриття та фільм-закриття Кінофестивалю

2.12.1 Організатор та програмний відділ самостійно визначають фільм-відкриття та фільм-закриття Кінофестивалю. Повнометражні фільми, які є частиною конкурсної програми, також можуть розглядатися як претенденти на те, щоби стати фільмом-відкриттям.

2.13. Окремі спеціальні заходи, зокрема індустріальна секція, може охоплювати пітчинги, майстер-класи, панельні дискусії та обговорення, круглі столи, воркшопи тощо, не підпадають під дію цього Регламенту і визначаються Організатором на власний розсуд. Про всі спеціальні події Кінофестиваль та Організатор повідомляють на своїх офіційних вебресурсах та в соцмережах.

2.14. За загальним правилом, подаючи фільм на Кінофестиваль та погоджуючись з усіма умовами Регламенту, уповноважена особа (автор/правовласник) автоматично дає згоду на мінімум дві загальні публічні демонстрації фільму у рамках Кінофестивалю: один – в Україні та один – в Болгарії. В окремих випадках сторони ухвалюють рішення щодо кількості показів додатково.

2.15. Кінофестиваль має право використовувати короткі фрагменти вибраних фільмів (не довше трьох хвилин) для промоційних цілей.

2.16. Кінофестиваль демонструє фільми глядачам без отримання грошової винагороди. В окремих випадках плату за показ (сервісний збір) може отримувати власник кінотеатрального (або іншого) майданчика, де буде проходити публічний фестивальний показ.

2.17. Організатори мають право влаштовувати благодійні збори на будь-які потреби, без мети отримання прибутку під час усіх кінофестивальних заходів.

3. Проведення онлайн-показів

3.1. Усім фільмам, які увійшли до списку офіційної селекції буде запропонована опція показу в онлайн-форматі на території України та Болгарії протягом визначених для цього дат. Онлайн-покази відбудуться за підтримки та з використанням технічних потужностей та ресурсів партнерів Кінофестивалю VOD- та ОТТ-сервіси MEGOGO (Україна) та Neterra.TV (Болгарія). Також до онлайн-секції OKO VISION можуть бути відібрані фільми, які не будуть показані в офлайн-форматі. Онлайн-покази є офіційною частиною кінофестивальної програми зі статусом фестивального показу.

 

3.2. Учасники конкурсних секцій, які надають згоду на онлайн-покази, додатково беруть участь у розіграші глядацького Гран-прі – ОКО ONLINE.

 

3.3. За згодою авторів та правовласників фільмів Кінофестиваль може сприяти подальшій онлайн-дистрибуції фільмів, які увійшли до офіційної селекції.

 

3.4. Покази у форматі онлайн будуть захищені від копіювання, дублювання та іншого неправомірного розповсюдження контенту. Зобов’язання такого роду бере на себе партнер фестивалю, на технічних потужностях якого буде здійснений показ.

4. Подання, селекція та терміни розгляду

4.1 Загальний термін приймання фільмів через платформу FilmFreeWay триває з 20 січня 2024 року до 1 липня 2024 року.

* до 20 березня подання фільмів безкоштовне для всіх секцій та програм;

* з 21 березня до 1 липня за приймання фільмів фестиваль може встановити festival fee з урахуванням градації «Regular» та екстра дедлайну «Last Call».

 

4.1.1. Програмний відділ Кінофестивалю розглядає подані заявки до 20 липня і до цієї дати повідомляє аплікатам через статус на платформі FilmFreeWay (або альтернативними шляхами) про результати розгляду.

 

4.1.2. До 20 серпня апліканти мають надати Кінофестивалю всі матеріали*, фільмокопії та субтитри (або діалогові/монтажні листи). У разі ненадання необхідних матеріалів та фільмокопії фільм позбавляється статусу офіційного учасника Кінофестивалю та виключається з конкурсної або позаконкурсної програми.

 

* Перелік матеріалів (не є вичерпним): письмова згода на участь; заповнена фестивальна анкета; вертикальний постер (за наявності) або еквівалентне постеру зображення  у форматі hi-res JPEG; 4 кадри з фільму у цифровому вигляді поліграфічної якості у форматі hi-res JPEG; фото режисера у цифровому вигляді поліграфічної якості у форматі hi-res JPEG. Інші промо-матеріали – за окремим запитом.

 

4.1.3. До 22 серпня буде оголошений фіналізований перелік конкурсних робіт на офіційних вебресурсах Кінофестивалю.

4.2. В окремих випадках Організатор може запропонувати інші терміни та альтернативні способи подання/приймання, отримання матеріалів, фільмокопій тощо за взаємною згодою всіх зацікавлених сторін, що узгоджується в кожному випадку індивідуально.

4.3. Фільми з офіційної селекції OKO VISION та інформація стосовно спеціальних заходів оголошуються до початку фестивалю. Також у будь-який час після анонсування лайн-апу Кінофестиваль може оголосити про включення додаткових фільмів до переліку офіційної селекції. Програма OKO VISION та спеціальні події й заходи можуть не бути ідентичними під час проведення Кінофестивалю в Україні та Болгарії.

4.4. Особа, що подає фільм на розгляд (селекцію), несе відповідальність за дотримання з боку фільму авторських/суміжних прав і бере на себе повноваження вести подальші переговори з Кінофестивалем.

5. Нагороди, журі, порядок визначення та нагородження переможців конкурсу

5.1. Призи основного фестивального журі

5.1.1. Фільми конкурсних секцій та програм оцінює основне професійне журі. Підбір членів журі Кінофестиваль здійснює самостійно, враховуючи компетентність, професійність кандидатів, а також незаангажованість та відсутність конфліктів інтересів між членами журі та авторами, правовласниками та творчими командами фільмів-конкурсантів. Склад, чисельність та імена членів журі Кінофестиваль оголошує окремо до початку заходів. За загальним правилом, оцінювання аудіовізуальних творів, що беруть участь у Кінофестивалі, здійснюється двома складами журі – міжнародним та українсько-болгарським.

 

5.1.2. Основне професійне журі визначає головного переможця (можливий лише один фільм-переможець у кожній секції) у наступних конкурсних секціях:

- OKO GLOBAL – Повнометражний міжнародний конкурс.

Переможець отримує фестивальний диплом журі, кінофестивальну відзнаку (статуетку тощо) та грошову винагороду у розмірі 1000 євро (EUR).

- OKO GLOBAL – Короткометражний міжнародний конкурс.

Переможець отримує фестивальний диплом журі, кінофестивальну відзнаку (статуетку тощо) та грошову винагороду у розмірі 600 євро (EUR).

 

- НАШЕ «ОКО» – Короткометражний українсько-болгарський конкурс.

Переможець отримує фестивальний диплом журі, кінофестивальну відзнаку (статуетку  тощо) та грошову винагороду у розмірі 600 євро (EUR).

5.1.3. Переможцем за версією членів журі визнається аудіовізуальний твір (фільм), реципієнтом нагороди стає режисер/режисерка або режисери кінострічки.

 

5.1.4. Додатково журі може відзначити фільми-учасники, члена/членкиню або членів їхніх творчих груп не більше ніж двома спеціальними дипломами Special mention в кожній конкурсній секції. Грошова винагорода у такому випадку не передбачена.

5.1.5. Переможці, визначені основним журі, оголошуються на заходах закриття фестивалю в Україні та Болгарії. Переможці секції НАШЕ «ОКО» будуть оголошені під час заходів в Україні, а переможці OKO Global – під час заходів в Болгарії.

5.2. Призи глядацьких симпатій

5.2.1. За результатами опитувань під час офлайн-показів в Україні та Болгарії буде визначений переможець серед усіх конкурсних фільмів усіх секцій, який отримає глядацьке Гран-прі. Переможцем за версією глядачів визнається аудіовізуальний твір (фільм), реципієнтом нагороди стає режисер/режисерка або режисери кінострічки. Оголошення результату глядацького голосування відбудеться на церемонії закриття фестивалю в Болгарії, на якій переможець отримає диплом, кінофестивальну відзнаку (статуетку тощо) та грошову винагороду розміром 300 євро (EUR).

5.2.2. Переможець за результатами глядацьких опитувань під час онлайн-показів в Україні та Болгарії визначається згідно з Розділом 3 цього Регламенту. Переможцем за версією глядачів визнається аудіовізуальний твір (фільм), реципієнтом нагороди стає режисер/режисерка або режисери кінострічки. Оголошення результату глядацького голосування відбудеться після закінчення всіх онлайн-заходів на офіційних ресурсах Кінофестивалю, переможець отримає диплом, кінофестивальну відзнаку (статуетку тощо) та грошову винагороду розміром 300 євро (EUR).

5.3. Кінофестиваль може на свій розсуд вручити один спеціальний приз від команди фестивалю та до двох кінофестивальних відзнак (Special mention) будь-якому фільму з офіційної селекції. Обрані учасники отримують фестивальні дипломи з рангом нагород та згадок.

5.4. Під час Кінофестивалю визначається лауреат спеціальної почесної кінофестивальної нагороди «За внесок». Її можуть отримати українські та/або міжнародні кінематографісти/кінематографістки, етнографи/етнографині, видатні діячі/діячки тощо. Організатор на власний розсуд визначає реципієнта у цій категорії (номінації), який отримує почесний диплом та кінофестивальну відзнаку (статуетку тощо). Грошова винагорода від Кінофестивалю не передбачена.

5.5. Організатор може, за згодою, залучати паралельні незалежні склади журі, які самостійно визначають свої призи та нагороди. У цьому випадку Кінофестиваль не несе відповідальності за рішення та дії таких осіб, зокрема за еквіваленти призів та винагород тощо, і лише надає майданчик для показу фільмів. Призи залучених незалежних паралельних складів журі прирівнюються до фестивальної нагороди, згідно з загальноприйнятою практикою проведення аналогічних заходів, а саме міжнародних кінофестивалів.

5.6. Партнери Кінофестивалю, за згодою з Організатором, можуть самостійно відзначити фільми, режисера/режисерку чи режисерів або члена/членкиню чи членів їхніх творчих груп спеціальними призами, нагородами тощо в рамках заходу з офіційним визнанням такої нагороди та використанням назви Кінофестивалю. Також допускається приєднання грошової або іншої винагороди від фестивальних партнерів до вже існуючої фестивальної нагороди. У цьому випадку Кінофестиваль не несе відповідальності щодо виконання такого зобов’язання зі сторони третіх осіб.

5.7. Також кінофестиваль може вручити усім авторам фільмів з офіційної селекції дипломи-сертифікати про участь та пам’ятні знаки, які не будуть розцінюватися як офіційна фестивальна нагорода та мати фестивальний статус у розумінні загальноприйнятої практики міжнародних кінофестивалів.

5.8. У разі, якщо реципієнти офіційних нагород не в змозі фізично отримати їх за будь-якого роду обставин, Кінофестиваль бере на себе обов’язок надіслати поштою фізичні призи – статуетки, дипломи тощо. Заміна отриманих призів на грошовий еквівалент  не передбачена.

6. Згода з умовами

6.1. Подання фільму та його участь у фестивалі означає беззастережне прийняття умов цього Регламенту та ознайомлення з ним. Офіційне тлумачення положень Регламенту є виключною компетенцією Кінофестивалю.

6.2. Онлайн-заявка на участь у Кінофестивалі дійсна без підпису та печатки. Офіційне листування та електронна кореспонденція між сторонами (та представниками сторін) прирівнюється до домовленостей, при цьому є конфіденційною інформацією і не підлягає публічності, якщо сторони не нададуть на це згоду, або якщо цього буде вимагати чинне законодавство.

 

6.3. Особа, яка подала заявку і передала Організатору відповідні матеріали на підставі цього Регламенту, самостійно несе відповідальність внаслідок надходження будь-яких претензій, позовів, вимог іншого роду до такої особи та/або Організатора у зв'язку з використанням таких матеріалів у межах Кінофестивалю, а також негайно компенсує Організатору всі витрати, які виникли або можуть виникнути з цього приводу.

7. Заключні положення

7.1. Даючи згоду на участь у Кінофестивалі та інших офіційних заходах Організатора тощо, сторони приймають, що будь-які спірні ситуації будуть розв’язані виключно відповідно до чинного законодавства України та Болгарії. У разі виникнення спірних питань за цим Регламентом, вони спочатку вирішуються шляхом сумлінних і конструктивних переговорів між сторонами. З усіх питань, неврегульованих цим Регламентом, Організатор та інші зацікавлені сторони та особи ухвалюють окремі рішення й розглядають їх згідно зі звичаями ділового обороту, а саме з традиційними правилами проведення міжнародних фестивалів з урахуванням національного законодавства України, а також Болгарії (для заходів на території Болгарії).

7.2. Цей Регламент не містить публічної обіцянки винагороди в розумінні цивільного законодавства України. Виплата грошової суми здійснюється на договірних підставах з урахуванням обмежень, встановлених законодавством України. Суми грошової винагороди можуть бути виплачені в національній валюті України – гривні UAH за офіційним курсом Національного банку України, який діє на момент здійснення такої виплати, або в іншій валюті, якщо виплата у гривні неможлива або обмежена законодавством країни учасника-переможця. У разі визнання учасника переможцем конкурсу з грошовим призом одержувач зобов'язується самостійно виконати всі необхідні та належні формальності для здійснення йому виплати.

 

7.3. Положення цього Регламенту можуть бути доповнені та/або змінені з подальшою публікацією на офіційних ресурсах Кінофестивалю.

7.4. Офіційні ресурси Кінофестивалю:

Сайт: https://www.okofilmfest.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/okofilmfest

Instagram: https://www.instagram.com/okofilmfestival/

FilmFreeWay: https://filmfreeway.com/InternationalEthnographicFilmFestivalOKO

Електронна пошта фестивалю: okofilmfestival@gmail.com

bottom of page